دسته‌ها
اخبار

80 مدل مبل راحتی 2022 با انواع طرح ها و رنگ های جذاب برای خانه های ایرانی | mobleseyed

80 مدل مبل راحتی 2022 با انواع طرح ها و رنگ های جذاب برای خانه های ایرانی | mobleseyed

مبلمان نئوکلاسیک هم همانند دیگر مدل‌ها، دارای مبل چستر قیمت‌های متنوعی است. این تنوع قیمتی ممکن است به خاطر تعداد سفارشی مبل‌ها، جنس پارچه و یا نوع چوب به کار رفته در مبلمان و یا منبت‌کاری‌های انجام شده بر روی چوب‌ها باشد. در هرصورت شما می‌توانید با هر مقدار بودجه‌ای دست به خرید مبلمان نئوکلاسیک بزنید. مبل راحتی دارای شرایط و طراحی بسیار راحتی نسبت به مبلمان سلطنتی می باشد و برای ساخت آن از پارچه های نرم و مخملی استفاده می شود.

  • بهتر است پیش از خرید، قیمت‌ها و مشخصات مبلمان را با یکدیگر مقایسه کرده و بر اساس نیاز و بودجه‌ی خود، تصمیم گیری کنید.
  • افراد بر طبق سلیقه، متراژ محیط خانه و نحوه چینش مبلمان دست به انتخاب خواهند زد.
  • شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی ثبت سفارش تون رو انجام دهید، در صورت اینترنتی جزئیات محصول، پارچه و …
  • چرا که استفاده از این سبک مبل در خانه و محیط اداری، بیشتر از سایر انواع مبلمان و نشیمن است.

شکل خاص پایه های پاتختی و میز آرایش باعث زیبایی بیشتر می شود. تاج بلند تخت نیز باعث می شود این سرویس خواب لوکس تر به نظر برسد.2.این سرویس شامل یک تخت با عرض 160 سانتی .. در صورت استفاده از مبلمان L شکل، خیال شما از چگونگی طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک و بزرگ آسده خواهد بود. با توجه به یک‌پارچگی مبلمان ال، فضای بیش‌تری برای نشستن افراد به شما خواهد داد. در پذیرایی با مساحا بالا، فرش را در وسط قرار داده و مبلمان ال را در دو طرف آن قرار دهید.

رنگ‌ به‌کار رفته روی چوب در مبلمان

پارچه‌‌هایی که در ساخت مبل کلاسیک ترک به کار میره طرح‌دار و ساده هستن. تنوع رنگی در مبل کلاسیک ترکیه امکان استفاده از این مبل رو در هر دکوراسیونی فراهم می‌کنه. از با کیفیت‌ترین مبلمان‌های تولید کشور ترکیه است که شهرتی جهانی داره‎. منبت کاری‌های خاص و ظریف در کنار پارچه های مبلی اصیل ترک، از بارزترین خصوصیات این سبک از مبلمان است. مبلمان ترکیه طرفداران پر و پا قرصی در سراسر جهان داره اما در کشور ما، ایران، همواره جایگاه ویژه ای داره و به عنوان یک کالای لوکس و با کیفیت یاد میشه.

مبل راحتی ونوس کد 10

مبل چستر جدید در سال‌های اخیر به عنوان یکی از محصولات زینت بخش خانه‌های ایرانی راهی بازار شده است. این محصول در سبک‌های مختلف تولید می‌شود و از هر کدام از نظر کیفیت، ماندگاری، ظاهر و تعداد نفرات با هم متفاوت هستند. به طور کلی قیمت مبل چستر نسبت به محصولاتی از جمله مبل ال بیشتر است.